قیمت لاستیک پراید + [لیست قیمت امروز]

0

در این مطلب به بررسی آخرین قیمت لاستیک پراید ، قیمت لاستیک پراید 175 امروز ، قیمت لاستیک بارز پراید 175 دولتی ، قیمت لاستیک پراید 131 ، قیمت لاستیک بارز پراید ، قیمت لاستیک بارز پراید 175 و قیمت لاستیک بارز پراید 165 دیجی کالا خواهیم پرداخت.

همانطور که می دانید وسایل مصرفی ماشین می بایست به موقع تعویض گردند، تا ماشین عملکرد مناسبی داشته باشد. لاستیک ماشین از اجزای مهم و مصرفی ماشین است، که زمانی که دچار ساییدگی شد و آج های خود را از دست داد، می بایست تعویض گردد. در صورت عدم تعویض به موقع لاستیک ممکن است ضررهای جبران ناپذیری مشمول رانندگان گردد. رانندگی با لاستیک بدون آج منجر به لیز خوردن ماشین در سرعت های بالا شده و خطر تصادفات و چپ کردن ماشین را بالا خواهد برد.

لاستیک پراید

ماشین پراید از تولیدات پرفروش شرکت سایپا بوده و به علت قیمت مناسب، اقشار کم در آمد جامعه نیز، توانسته اند این ماشین را خریداری نمایند. شرکت سایپا تا کنون مدل های مختلفی از پراید را وارد بازار کرده است که می شود گفت تقریبا عملکرد همگی شبیه به هم است اما کمی از نظر ظاهری با هم متفاوت می باشند.

لاستیک پراید از جمله اجزای مصرفی پراید است که تعویض به موقع آن موجب کاهش مصرف سوخت و کاهش دیگر آسیب های احتمالی به خودرو خواهد شد. سایز لاستیک پراید نیز بسیار مهم است و شما می توانید با مراجعه به دفتر چه راهنمای خودرو از سایز مناسب لاستیک پراید خود مطلع شوید.

قیمت لاستیک پراید
قیمت لاستیک پراید

 

قیمت لاستیک پراید

در حال حاضر چندین برند لاستیک پراید در بازار وجود دارد که هر کدام دارای کیفیت و قیمت متفاوتی می باشند. در واقع یکی از موارد تعیین کننده قیمت لاستیک پراید، نوع برند لاستیک می باشد. از برند های  لاستیک پراید موجود در بازار می توان به بارز، کویر تایر، ایران تایر، یزد تایر، گلدستون و.. اشاره کرد. برندهای ذکر شده ایرانی بوده و قیمت مناسب تری نسبت به قیمت لاستیک پرایدهای خارجی دارند.

برند های خارجی لاستیک پراید

از جمله برندهای خارجی با کیفیت موجود در بازار می توان به نکسن، تراینگل، جی تی رادیال و.. اشاره کرد. لاستیک پراید بارز از قیمتی مناسب و دولتی برخوردار بوده و از کیفیت مناسبی نیز بهره می برد. ایران تایر نیز لاستیک هایی با قیمت کمتر ارائه داده است تا تمامی هموطنان بتوانند لاستیک فرسوده پراید خود را با کمترین هزینه تعویض نمایند.

هم اکنون در جداول قیمت لاستیک پراید مشاهده خواهید کرد برند نکسن بالاترین قیمت لاستیک پراید را به خود اختصاص داده است و از بالاترین کیفیت نیز برخوردار است. در صورت نصب و استفاده از لاستیک های نکسون می توانید مدت زمان بیشتری از این لاستیک استفاده کنید و یقینا تا مدت ها نیازی به تعویض لاستیک پراید پیدا نخواهید کرد.

بررسی قیمت لاستیک پراید

شما می توانید با مراجعه به سایت های مختلف از آخرین قیمت لاستیک پراید مطلع شده و خرید خود را بر اساس آن انجام دهید. قیمت لاستیک ها مانند قیمت تمامی لوازم ماشین هر چند ساعت یکبار به روز شده و قیمت جدید لحاظ می گردد. درواقع در صورت تغییر قیمت، آخرین قیمت لاستیک پراید هر چند ساعت یکبار تغییر داده می شود، تا هموطنان از قیمت دقیق آن مطلع شوند و هزینه را طبق تعرفه پرداخت نمایند.

امروزه سایت های مختلفی طراحی شده اند، که  مختص قیمت لاستیک پراید هستند. از طریق این سایت ها می توان لاستیک مورد نظر خود را انتخاب نمود و ثبت سفارش خود را انجام داد. پس از چندین ساعت لاستیک درب منزل تحویل داده خواهد شد. برخی از سایت ها، فروش لاستیک را به همراه خدمات نصب و بالانس انجام می دهند. یعنی علاوه بر ارائه لاستیک پراید آن را تعویض و بالانس می کنند.

اگر دوست داشتی این مطلب رو هم ببین:  آئودی بازی ها و فیلم های VR را در ماشین های خود به نمایش می گذارد
قیمت لاستیک پراید
قیمت لاستیک پراید

 

لاستیک بارز و ایران تایر

دو برند بارز و ایران تایر ازجمله برندهای به نام لاستیک سازی هستند که توانسته اند محصولات خود را طبق آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید کنند و محصولات با کیفیتی را از خود ارائه دهند.

به طور معمول دو نوع سایز برای لاستیک پراید وجود دارند. سایز 165 و سایز 175. این دو سایز از سایزهای استاندارد و قابل استفاده برای پراید می باشند. لاستیک فابریک استفاده شده برای پراید که توسط شرکت سایپا نصب می شود دارای سایز 165 است. لاستیک 175 کمی پهن تر و بزرگ تر از 165 تولید می شود.

مزایای لاستیک 175

از مزایای لاستیک 175 می توان به زیبا و شیک تر کردن ماشین اشاره نمود. قیمت لاستیک پراید 175 کمی گرانتر از 165 است. لاستیک پراید 175 موجب کاهش لغزش ماشین شده و باعث می شود ماشین بیشتر به زمین نزدیک شود. لاستیک پراید 175 از وزن بالاتری نسبت به 165 برخوردار است. همین امر ممکن است موجب عملکرد نامناسب آن در عبور از دست اندازها شود.

قیمت لاستیک پراید 175

همانطور که گفته شد قیمت لاستیک پراید 175 کمی بالاتر از 165 است. اما خودرو پراید به گونه ای طراحی شده است که لاستیک 165 برای آن بهترین لاستیک محسوب می شود و عملکرد پراید با لاستیک 165 بسیار بهتر و ایمن تر می باشد. لاستیک پراید 175 موجب افزایش مصرف سوخت خواهد شد و به نظر می رسد قیمت لاستیک پراید 175 برای مصرف کنندگان مقرون به صرفه نباشد.

قیمت لاستیک پراید
قیمت لاستیک پراید

جلوه و زیبایی ماشین

اما برخی از افراد به رخ ماشین خود بسیار اهمیت می دهند و علاقه به افزایش جلوه و زیبایی ماشین خود دارند. در نتیجه با افزایش هزینه خرید لاستیک پراید خود مشکلی ندارند و از لاستیک پراید سایز 175 استفاده می کنند.

قیمت لاستیک بارز پراید 175 دولتی

بارز یکی از شناخته شده ترین برندهای لاستیک سازی است که تا کنون توانسته است محصولات با کیفیتی را از خود ارائه دهد و سابقه درخشانی را از خود بر جای بگذارد. قیمت لاستیک بارز نسبت به نمونه های مشابه بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. قیمت لاستیک بارز برای رفاه حال مشتریان توسط دولت تعیین شده است و قیمت معقولی به نظر می رسد. افراد می توانند با مراجعه به سایت های مختلف از قیمت لاستیک بارز مطلع شوند و سفارش خود را از طریق این سایت ها به ثبت برسانند.

صادر لاستیک بارز پراید

لاستیک بارز امروز در کشور با استقبال خوبی رو به رو شده است و این نوع لاستیک از فروش بالایی برخوردار گشته است. امروزه محصولات بارز علاوه بر فروش داخلی از فروش خارجی بسیار خوبی برخوردار شده است و به علت کیفیت و قیمت مناسب به بسیاری از کشورهای همسایه صادر می گردد. قیمت لاستیک های بارز بر اساس مصوبات دولتی تعیین می شود. همین امر موجب می شود بر تغییر قیمت آن نظارت گردد و از افزایش قیمت های بی مورد جلوگیری شود.

قیمت لاستیک بارز پراید 165 دیجی کالا

در سایت دیجی کالا که یکی از شناخته شده ترین سایت های خرید و فروش است نیز انواع لاستیک بارز قرار گرفته است. قیمت لاستیک بارز پراید 165 دیجی کالا می بایست بر اساس قیمت های مصوب دولتی نوشته شود و تفاوت قیمتی در آن لحاظ نشده باشد. در این صورت شما می توانید از طریق سایت دیجی کالا لاستیک بارز را با همان قیمت دولتی سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

اگر دوست داشتی این مطلب رو هم ببین:  راهنمای خرید 30 مدل بخاری گازی و برقی با کیفیت
قیمت لاستیک پراید
قیمت لاستیک پراید

قیمت لاستیک بار پراید 165

قیمت لاستیک بارز پراید 165 دیجی کالا متناسب با تغییرات بازار تغییر خواهد کرد و هر چند ساعت یکبار به روز رسانی خواهد شد. افراد می توانند با کمی جستجو در سایت ها قیمت دولتی مصوب لاستیک بارز پراید 165 را مشاهده نمایند و قیمت آن را با قیمت لاستیک بارز پراید 165 دیجی کالا مقایسه نمایند. در سایت دیجی کالا قیمت بر اساس یک حلقه لاستیک درج شده است.

همانطور که گفته شد در برخی از سایت ها فروش لاستیک همراه با خدمات نصب و بالانس انجام می گیرد و در برخی از آن ها این خدمات نیز رایگان می باشد. بارز، لاستیک پراید را در هر دو سایز 165 و 175 تولید نموده و به بازار عرضه کرده است.

قیمت لاستیک بارز پراید

قیمت لاستیک بارز پراید 175 دولتی نیز در سایت ها قابل مشاهده است. افراد می بایست ابتدا از سایز لاستیک اتومبیل خود اطمینان حاصل نمایند و سپس لاستیک مورد نظر را سفارش دهند. هر فرد با کد ملی خود می تواند تنها 4 حلقه لاستیک دولتی خریداری کند. برای خرید 4 حلقه دیگر می بایست 6 ماه از تاریخ خرید لاستیک قبلی گذشته باشد. تمامی سفارش ها پس از 4 الی 8 روز به درب منزل ارسال و در صورت ارائه کارت ملی تحویل داده می شود.

قیمت لاستیک بارز پراید 175 ممکن است در بازار با قیمت دولتی آن بسیار متفاوت باشد. از این رو خریداران سعی در خرید لاستیک دولتی را دارند و از طریق سایت ها لاستیک با قیمت دولتی را سفارش خواهند داد. قیمت لاستیک بارز پراید 175 دولتی با قیمت لاستیک بارز پراید 175 بازار حدودا 20 تا 30 درصد تفاوت قیمت دارد.

قیمت لاستیک پراید 175

درواقع لاستیک بارز پراید 175 دولتی 20 تا 30 درصد ارزانتر به مشتری فروخته خواهد شد. برای خرید لاستیک های دولتی می توانید به نمایندگی های فروش لاستیک در سراسر کشور مراجعه نمایید و لاستیک مورد نظر خود را تهیه کنید. همچنین می توانید با مراجعه به سایت هر کدام از برندهای لاستیک ایرانی، محصول خود را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت لاستیک پراید 131

پراید 131 از دیگر مدل های تولید شده پراید توسط شرکت سایپا می باشد. به صورت استاندارد برای پراید 131 ، لاستیک با سایز 165 استفاده می شود. درواقع مناسب ترین سایز لاستیک برای پراید 131 همان 165 می باشد و سایزهای بزرگ تر برای این خودرو توصیه نمی شود.

قیمت لاستیک پراید 131 که یکی از متداولترین خوردوهای مصرفی امروزی است، بستگی به قیمت دلار و ارز دارد و با تغییر آن ها دستخوش تغییراتی خواهد شد. برای اطلاع از قیمت لاستیک پراید 131 می توانید به سایت های مربوطه مراجعه نمایید و قیمت های مختلف سایت ها را با هم مقایسه کنید.

دیجی کالا نیز قیمت لاستیک پراید 131 را متناسب با نوع برند آن در سایت خود قرار داده است تا هموطنان بتوانند از آن استفاده نمایند. البته که خرید لاستیک های خارجی برای پراید 131 می توان طول عمر لاستیک را افزایش دهد و به بهبود عملکرد خودرو کمک کند. اما لاستیک های ایرانی نیز هماهنگی بیشتری با ماشین های ایرانی دارند و می توانند تمامی نیازهای یک خودروی ایرانی را به راحتی پاسخگو باشند. قیمت لاستیک پراید 131 اگر از نوع ایرانی باشد نسبت به نمونه های خارجی ارزانتر و مقرون به صرفه تر می باشد.

اگر دوست داشتی این مطلب رو هم ببین:  کفش مردانه خوب از کجا بخرم؟معرفی کفش های باکیفیت مردانه

لاستیک بارز پراید 175

قیمت لاستیک بارز پراید 175 نیز با افزایش قیمت دلار و ارز بالا خواهد رفت و این افزایش قیمت می تواند منجر به بالا رفتن قیمت ماشین در بازار گردد. ارتفاع تایر لاستیک بارز پراید 175، 540 میلیمتر در نظر گرفته شده است. از این رو بسیاری از متخصصان معتقدند که در صورت استفاده از لاستیک 175 خودرو بیشتر به زمین نزدیک خواهد شد و ممکن است در دست اندازها مشکل ایجاد نماید. سایز رینگ مناسب برای لاستیک بارز پراید 175 ، 13 بوده و شاخص وزن آن 80 می باشد

لاستیک پراید 175

قیمت لاستیک بارز پراید 175 بسیار مناسب بوده و این قیمت مناسب موجب افزایش صادرات این کالا به خارج از کشور شده است. لاستیک بارز پراید 175 بسیار پرطرفدار است و بیشتر افراد برای افزایش زیبایی نمای ماشین خود از این سایز لاستیک استفاده می کنند.

لاستیک بارز پراید 175 از لاستیک بارز پراید 165 که لاستیک فابریک پراید محسوب می شود پر فروش تراست و بیشتر به کار می رود. لاستیک بارز پراید 175 دارای آج های با کیفیتی است که شما می توانید در تمامی فصول از آن با خیالی آسوده استفاده نمایید. اما باید گفت این لاستیک در نواحی گرم و خشک عملکرد بهتری را از خود به نمایش می گذارد.

همچنین در قسمت های کناری دارای شیارهایی است که در آب و هوای بارانی آب را به قسمت های بیرونی حرکت داده و از لیز خوردن لاستیک جلوگیری می کند. شیارهایی در وسط این تایرها نیز طراحی شده است تا آب را به بیرون پراکنده سازد. اما به طور کلی لاستیک های بارز عملکرد مناسبی در آب و هوای برفی نخواهند داشت.

خطر سرخوردگی لاستیک بارز پراید 175 در برف بسیار زیاد است و در صورت استفاده از این لاستیک برای پراید خود حتما از زنجیر چرخ استفاده نمایید و بسیار آرام حرکت کنید. درست است که لاستیک بارز پراید 175 نسبت به نمونه های خارجی نرمی و چسبندگی کمتری دارد. اما این حد از نرمی و چسبندگی برای یک تولید داخلی قابل قبول بوده و استاندارد تلقی می شود.

استفاده از شیارهای نامتقارن در لاستیک بارز پراید 175 ترمزگیری مناسبی را برای خودرو فراهم می کند و این یک امتیاز مثبت برای لاستیک های بارز محسوب می شود. قیمت لاستیک بارز پراید 175 در برابر مزایایی که برای خودرو و مصرف کننده دارد، نسبت به نمونه های خارجی بسیار مناسب و معقول است. به شما پیشنهاد میکنیم مقاله بلوز دامن را نیز مطالعه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.