مانتو طوسی و ست مانتو طوسی – مانتو طوسی با چه ست میشه؟ (جدیدترین‌های 1400)

0

مانتو یکی از پوشش‌های اصلی در کشور ماست که تنوع در رنگ و طرح آن زیاد است. یکی از رنگ‌های بسیار زیبا که به‌کرات در تولید مانتو مورداستفاده قرار می‌گیرد، رنگ طوسی است. مانتو طوسی به دلیل داشتن یک رنگ با تناژ خنثی به‌راحتی ست می‌شود که در انواع مدل‌های مجلسی و زنانه طراحی و تولید می‌گردد.

اگر قصد خرید یکی از بهترین مانتوهای زنانه و دخترانه را دارید پس با ما همراه باشید تا شما را با نکات لازم برای پوشیدن مانتو طوسی و نحوه ست‌کردن آن آشنا کنیم.

 دلیل محبوبیت مانتو طوسی در بین بانوان

اگر موضوع این مقاله را به مانتو طوسی اختصاص داده‌ایم، محبوبیت بالای آن در بین خانم‌ها می‌باشد. رنگ طوسی به دلیل اینکه در دسته رنگ‌های خنثی قرار می‌گیرد به‌راحتی با دیگر رنگ‌هاست می‌شود و یک استایل بسیار جذاب را ایجاد می‌کند. به همین دلیل طراحان صنعت مد طرح‌های زیبایی را در مانتوهای طوسی ایجاد می‌کنند که زیبایی این رنگ را دوچندان می‌کند.

در کنار این زیبایی ظاهری رنگ طوسی سبب اعتمادبه‌نفس و استقلال است که ازهرجهت شما را متمایزتر می‌کند. پس توصیه ما این است که از خرید لباس‌های طوسی غافل نشوید زیرا هم زیبا هستند و هم اینکه به‌راحتی با دیگر رنگ‌ها ترکیب می‌شوند.

مانتو طوسی و ست مانتو طوسی
مانتو طوسی و ست مانتو طوسی

 

رنگ‌های مناسب در استفاده از ست مانتو طوسی

ست بودن پوشش شما در زیبایی ظاهری بسیار اهمیت دارد و شما را شیک‌تر نشان می‌دهد، اما آنچه که اهمیت دارد کنار هم قرارگرفتن رنگ‌هاست تا مکمل یکدیگر باشند و زیبایی را بیش‌ازپیش نشان دهند. خبر خوب برای افرادی که به دنبال ست‌کردن مانتو طوسی هستند، این است که رنگ طوسی با بیشتر رنگ‌ها همخوانی دارد و نگرانی بابت محدودیت استفاده و ترکیب رنگ وجود ندارد.

مانتو طوسی در طرح‌های مختلف اسپرت و مجلسی در فروشگاه‌ها موجود است که در ادامه برای زیبا کردن استایل شما در هنگام پوشیدن مانتو طوسی رنگ‌هایی که بیشترین همخوانی را با طوسی دارند، معرفی کرده‌ایم تا ست مانتو طوسی بیشترین زیبایی را داشته باشد.

  • استفاده از قرمز در ست مانتو طوسی

یکی از پراستفاده‌ترین رنگ‌ها در ست‌کردن مانتو طوسی رنگ قرمز می‌باشد که به طور کامل مکمل یکدیگر هستند. رنگ قرمز خنثی بودن طوسی را برطرف می‌کند و این تمایز بین آن ها، استایل شما را بسیار جذاب می‌کند و سبب جلب‌توجه دیگران می‌شود.

  • استفاده از رنگ طوسی در ست مانتو طوسی

صورتی و طوسی یکی از ترکیب‌های همیشگی می‌باشند که در انواع لباس‌های زنانه و مانتوها به کار برده می‌شوند. ست مانتو طوسی تیره با صورتی کم‌رنگ یکی از بهترین پیشنهادها برای خانم‌های خوش سلیقه است. استفاده از روسری، کفش و … در کنار پوشیدن مانتو طوسی ظاهر و تیپ شما را بسیار شیک جلوه می‌دهد.

  • استفاده از رنگ زرشکی در ست مانتو طوسی

رنگ زرشکی نیز بسیار جذاب است و همانند رنگ قرمز ترکیبی متضاد در برابر رنگ طوسی است که سبب زیباتر شدن پوشش شما می‌گردد. اگر قصد خرید مانتو طوسی را دارید، حتماً از رنگ زرشکی غافل نشوید.

  • استفاده از رنگ مشکی در ست مانتو طوسی

رنگ مشکی در کنار طوسی دورنگ خنثی هستند که خود را به زیبایی هرچه‌تمام‌تر در کنار یکدیگر نشان می‌دهند. پوشیدن مانتو طوسی با شلوار و یا روسری مشکی یک ترکیب عالی را رقم می‌زنند که هم در استایل‌های اسپرت و هم در استایل مجلسی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

  • استفاده از رنگ زرد در ست مانتو طوسی

ترکیب رنگ زرد و طوسی انتخاب بی‌چون چرایی است که حتماً باید از آن استفاده کرد. معمولاً در مانتوهای مجلسی این دورنگ به‌وفور در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند زیرا به‌شدت زیبا هستند. ترکیب زرد و طوسی در مانتوهای تابستانی و پاییزی بسیار به کار می‌رود.

  • استفاده از رنگ سبز در ست مانتو طوسی

یکی از ترکیب‌هایی که در تمام فصل‌ها می‌توان از آن استفاده کرد، استفاده از مانتو طوسی در کنار رنگ سبز است. این دو در یکدیگر بیش از هر رنگ دیگری زیبا هستند. استفاده از رنگ سبز یاقوتی و یا سبز آبی یک ست بی‌نظیر را رقم می‌زند. استفاده از شال یا کفش سبز در کنار پوشیدن مانتو طوسی بسیار جلب‌توجه می‌کند.

  • استفاده از رنگ آبی در ست مانتو طوسی

مزیت رنگ آبی برای ست‌کردن آن با مانتو طوسی، استفاده از همه طیف‌های رنگ آن است که به زیبایی در کنار رنگ طوسی قرار می‌گیرد. طبق نظر کارشناسان صنعت مد، استفاده از این ترکیب بیشتر برای ست‌های زمستانی می‌باشد. استفاده از رنگ طوسی و آبی برای مجالس رسمی بسیار زیباست.

  • استفاده از رنگ سفید در ست مانتو طوسی

رنگ سفید و طوسی یک انتخاب کاملاً ایده‌آل است و اگر سر دوراهی ترکیب رنگ‌ها قرار گرفته‌اید، حتماً ست با این ترکیب را انتخاب کنید زیرا هر خانم خوش سلیقه‌ای حتماً این ست و ترکیب رنگ را می‌پسندد. مانتو طوسی با ترکیب سفید و مشکی یکی از انتخاب‌های همیشگی خانم‌هاست.

  • استفاده از رنگ بنفش در ست مانتو طوسی

یکی از رنگ‌هایی که شاید اکثر خانم‌ها از آن غافل شده باشند، رنگ بنفش است. استفاده از رنگ بنفش و طوسی یک ترکیب خاص است که هرکسی آن را استفاده نمی‌کند و اگر شما به‌خوبی این ترکیب رنگ را در ست مانتو طوسی رعایت کنید، در دورهمی‌ها و یا مجالس رسمی بسیار شیک خواهید بود.

  • استفاده از رنگ نارنجی در سنت مانتو طوسی

اگر رنگ نارنجی را دوست دارید، اما استفاده از آن به‌تنهایی برای شما جالب نیست آن را با مانتو طوسی ست کنید تا به‌خوبی دیده شوید. این ترکیب بسیار انرژی‌بخش و نشاط‌آور است.

اگر دوست داشتی این مطلب رو هم ببین:  قیمت انواع مبل راحتی جدید و شیک ترک

معرفی این‌همه رنگ برای ست‌کردن با مانتو طوسی به سؤال “ مانتو طوسی با چی ست میشه؟ که دغدغه بیشتر خانم‌هاست، پاسخ می‌دهد و شما با ترکیب هرکدام از این رنگ‌های می‌توانید بهترین ظاهر و استایل را برای خود رقم بزنید.

مانتو طوسی و ست مانتو طوسی
مانتو طوسی و ست مانتو طوسی

ست کیف و کفش با مانتو طوسی

حال که با ترکیب رنگ طوسی و دیگر رنگ‌ها آشنا شدید، می‌توانیم شما را با کیف و کفش‌هایی که می‌توانید با مانتو طوسی روشن یا تیره ست کنید آشنا سازیم. کیف و کفش باید کاملاً با استایل شما همخوانی داشته باشد به این صورت اگر مانتو شما اسپرت است، کیف و کفش‌هایی که در این دسته قرار می‌گیرند باید استفاده نمایید.

از طرفی کیف و کفش‌هایی که برای مجالس رسمی طراحی شده‌اند را باید با مانتوهای مجلسی ست کنید. این کار ذهن شما را برای انتخاب رنگ آماده می‌کند. رنگ کیف و کفش شما باید کاملاً با مانتو طوسی همخوانی داشته باشد که رنگ‌های ذکر شده در قسمت قبل شما را در انتخاب رنگ کیف و کفش مناسب راهنمایی می‌کند.

برای مجالس رسمی که مانتو طوسی پوشیده‌اید، کیف و کفش را به رنگ‌های مشکی، آبی تیره، سبز و زرد تهیه کنید. این رنگ‌ها تیپ رسمی و مجلسی شما را به‌خوبی نشان می‌دهند و هرکدام جلوه و زیبایی خاصی را در استایل شما ایجاد می‌کنند.

در واقع کیف و کفش مشکی زمانی که در استایل رسمی شما قرار می‌گیرد، نمایی از قدرت را نشان می‌دهد. رنگ‌های زرشکی برای استایل‌های کلاسیک بسیار کاربردی است. در همه این رنگ‌ها یکنواختی معنایی نخواهد داشت و در مجالس رسمی همچون نگینی خواهید درخشید.

اگر دوست داشتی این مطلب رو هم ببین:  راهنمای خرید 30 مدل بخاری گازی و برقی با کیفیت

اما برای انتخاب کیف و کفش در استایل اسپرت با مانتو طوسی استفاده از رنگ‌های روشن بیشتر توصیه می‌شود. کیف و کفش‌های به رنگ‌های صورتی و قرمز یک تیپ اسپرت جذاب را برای خانم‌های خوش‌پوش ایجاد می‌کند.

برخلاف تیپ و استایل رسمی مانتو طوسی، در استایل اسپرت استفاده از رنگ‌های آبی، نارنجی، قرمز، بنفش و … که پرنشاط هستند، رایج‌تر است. شما با انتخاب هرکدام از این رنگ‌ها بسیار به چشم خواهید آمد و نگاه دیگران را به سمت شما جلب خواهد کرد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم مطلب خرید کفش تن تاک مردانه و زنانه را مشاهده کنید.

همه این موارد یک استایل جذاب را با مانتو طوسی برای شما ایجاد می‌کند، اما بازهم ایده‌های شما در پوشیدن مانتو طوسی می‌تواند استایل جذاب‌تری را ایجاد کند. پس شما با خرید مانتو طوسی و استفاده از کیف و کفش‌های مناسب زیباتر از هرکسی به نظر خواهید رسید.

مانتو طوسی و ست مانتو طوسی
مانتو طوسی و ست مانتو طوسی

 

روسری مناسب با مانتو طوسی

علاوه بر کیف و کفش یکی دیگر از مواردی که در زمان پوشیدن مانتو طوسی باید به آن توجه کنید، روسری است. رنگ روسری بسیار مهم است و بر استایل و تیپ شما تأثیر مستقیم خواهد گذاشت. قبل از آن که به‌تناسب بین رنگ مانتو و روسری دقت شود، باید رنگ صورتی به پوست صورت شما بیاید و صورت شما را جذاب‌تر نشان دهند.

برای انتخاب رنگ روسری متناسب با مانتو طوسی می‌توانید از رنگ‌هایی چون سفید، مشکی، آبی، سبز آبی، زرد و … استفاده کنید که قبل از خرید هرکدام توجه به رنگ پوست مهم است. در ادامه به انتخاب رنگ روسری متناسب با رنگ پوست‌های مختلف پرداخته‌ایم:

افرادی که رنگ پوست آن ها روشن است، می‌توانند از شال و روسری‌های به رنگ تیره استفاده نمایند. روسری و شال به رنگ سبز تیره، آبی تیره، جگری و … با مانتوهای طوسی به‌خوبی ست می‌شوند و پوست شما را بسیار جذاب‌تر نشان می‌دهند.

خانم‌هایی که رنگ پوست آن ها نه تیره و نه سفید است یا به‌اصطلاح گندمگون هستند، انتخاب روسری برای آن ها کمی دشوارتر است و باید حساسیت بیشتری را به خرج بدهند. این خانم‌ها می‌توانند روسری‌هایی به رنگ‌هایی چون یاسی، آبی روشن، صورتی و … را با مانتو طوسی ست کنند.

خانم‌های با رنگ پوست تیره باید از خرید روسری‌های تیره خودداری کنند زیرا پوست آن ها را تیره‌تر می‌کند. استفاده از شال یا روسری با رنگ‌های آبی لاجوردی، نارنجی، سبز و … در این افراد بلامانع خواهد بود. می‌توانید رنگ‌های مختلف را کنار صورت خود قرار دهید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

اگر شما در دسته افراد با پوست سبزه قرار دارید و قصد خرید مانتو طوسی را دارید، باید روسری به رنگ بنفش، زرد، آبی و … را خریداری نمایید. عمدتاً خرید روسری یا شال با رنگ شاد برای این افراد بیشتر توصیه می‌شود.

این نکات را حتماً در زمان ست با مانتو طوسی در نظر داشته باشید تا بهترین انتخاب‌ها را برای شما به همراه داشته باشد. اما در میان همه این دسته‌بندی‌ها باید بدانید که رنگ سفید و مشکی با هر رنگ پوستی سازگار هستند که ترکیب خاصی نیز با مانتوی طوسی رقم می‌زنند.

اگر دوست داشتی این مطلب رو هم ببین:  قیمت نیم ست طلا طلا جدید و مدل نیم ست طلا [لیست قیمت سال 1400]

ست مانتو طوسی با شلوار

زمانی که قصد ست‌کردن دارید، باید رنگ شلوار را نیز در نظر بگیرید. در ست پیشنهادی با مانتو طوسی می‌توانید از رنگ‌های مختلفی استفاده کنید که باتوجه‌به راحت ست شدن رنگ طوسی با دیگر رنگ‌ها، این انتخاب راحت‌تر است. اگر مانتو اسپرت طوسی می‌پوشید، می‌توانید از شلوارهای جین استفاده کنید.

اما به‌طورکلی شلوارهای به رنگ سفید، مشکی، آبی تیره و عمدتاً رنگ‌هایی که تیره هستند را برای ست‌کردن با مانتو طوسی در نظر داشته باشید.

شلوار طوسی نیز بسیار خوش‌رنگ است و می‌توانید در ست‌های مختلف از آن استفاده کنید، اما در پاسخ به این سؤال که شلوار طوسی زنانه با چی ست میشه؟ باید گفت که شلوار طوسی با مانتو رسمی محل کار شما با رنگ‌های تیره چون سرمه‌ای، مشکی و … بسیار همخوانی دارد. ست مانتو مشکی با شلوار طوسی بسیار جذاب است.

همچنین می‌توانید این شلوار را در زیر مانتو با طرح و رنگ‌هایی که در ابتدای مقاله ذکر شد، ست کنید و یا حتی آن را با یک بلوز سفید و یا مشکی ساده استفاده کنید و در دورهمی‌های دوستانه و رسمی استایل جذابی را برای خود رقم بزنید.

همه این موارد می‌تواند به سلیقه شما نیز برگردد و ترکیب‌هایی جذاب‌تر را برای خودتان ایجاد کنید که خاص و منحصربه‌فرد باشید.

خرید مانتو طوسی

برای خرید مانتو طوسی راه‌ها و روش‌های مختلفی وجود دارد، اما آنچه مهم است انتخاب آن در میان مدل‌ها و طرح‌های مختلف است. در قسمت‌های قبلی اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دادیم تا در زمان خرید تصمیم‌گیری برایتان راحت‌تر شود.

برای خرید می‌توانید به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید و تنوع مدل‌ها را به‌خوبی مشاهده کنید. در زمان خرید حتماً به ست رسمی و اسپرت توجه کنید تا انتخاب شما دقیق‌تر باشد. سعی کنید به قیمت مانتو طوسی توجه نمایید و از خرید مانتوهای طوسی ارزان‌قیمت که از کیفیت پایینی برخوردار هستند، خودداری نمایید.

جمع‌بندی

خانم‌ها باید همیشه خوش‌تیپ و شیک باشند که این امر ایجاب می‌کند از مانتوها با طرح و رنگ‌های مختلف استفاده کنند. مانتو طوسی یک مانتو خوش‌رنگ و جذاب است که ست‌کردن آن با شلوار، کیف و کفش و روسری بسیار راحت‌تر از رنگ‌های دیگر است.

در این مقاله به طور کامل اطلاعاتی را در خصوص انتخاب رنگ در ست طوسی و انتخاب کیف و کفش و روسری برای خانم‌ها ذکر شد که امیدواریم، برای شما همراهان مفید واقع شده باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.