قیمت انواع مبل راحتی جدید و شیک ترک

0

همه شما به خوبی می دانید که فضای اصلی که همیشه در خانه منظور می شود اتاق نشیمن است. خرید مبل راحتی جدید به شما امکان می دهد به دکوراسیون بسیار لوکس در اتاق نشیمن خود دسترسی پیدا کنید.
از آنجا که راحتی و زیبایی دو پارامتر مهم در این فضا هستند ، با استفاده از انواع مدل مبل راحتی شیک و لوکس می توانید به راحتی به این دو امر مهم دست پیدا کنید. در مقاله بعدی سعی داریم در مورد موضوعات رنگی که می توان برای یک مبل راحت در نظر گرفت با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. شما می توانید یک مبل دوزی ، یک مبل معمولی ، یک مبل کلاسیک با ترکیبی از یک مبل راحتی یا هر مبل دیگری که شخصاً به آن نیاز دارید خریداری کنید. اگر می خواهید ایده ها را بیش از دوستان و آشنایان خود ، بدون محدودیت فضا ، خاص کنید ، توصیه می کنیم با ما همراه شوید. انتخاب تم رنگی مورد نظر ، سبک متفاوت طراحی و ده ها پارامتر دیگر از جمله عواملی است که در مقاله بعدی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
تم های رنگی راحت برای مبل
مبل شما می تواند تم رنگ خاکستری را پایه قرار دهد. اگر از طرفداران سبک های مینیمالیستی هستید ، باید به شما بگویم که رنگ اصلی شما باید خاکستری باشد. اکنون می توانید رنگ خاکستری را با یک رنگ شاد مانند قرمز-آبی یا یک تم رنگی مترادف ، اما با لحنی روشن تر ترکیب کنید. از آنجا که تم خاکستری رنگ زمینه خنثی است ، می توانید به راحتی تم های رنگی دیگری را به طرح خود اضافه کنید. با این فرض که می توانید مبل سه نفره خود را با سیر خاکستری انتخاب کنید و دو مبل تک نفره و یک مبل دو نفره با خاکستری روشن را در نظر بگیرید. می توانید تم رنگ خاکستری سیر را با رنگ بنفش زیباتر رنگ کنید.

اگر دوست داشتی این مطلب رو هم ببین:  کفش مردانه خوب از کجا بخرم؟معرفی کفش های باکیفیت مردانه

از آنجا که خاکستری یا زغال فقط اتاق شما را تاریک می کند ، توصیه می شود این تن رنگ را فقط برای سرویس مبلمان خود در نظر نگیرید. البته اگر رنگ آمیزی را دوست ندارید ، نیازی به استفاده از رنگ های شاد نیستید ، فقط می توانید این رنگ را با سفید ترکیب کنید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید امروزه اکثر خرید مبل راحتی با خاکستری سیر و خاکستری روشن ، تضاد رنگی زیبایی را به تصویر می کشند. برای استفاده از صندلی های مهمان می توانید از رنگ های شاد استفاده کنید. البته اگر جایی برای قرار دادن سرویس مبل برای نه نفر دارید. تم های رنگی باید مطابق با سبک ایده خانه دنبال شود ، به طوری که کنتراست حاصل از آن باعث ایجاد اختلال در هماهنگی رنگ خانه شما نشود.

سبک انواع مبل راحتی

همانطور که می دانید امروزه مبل های راحتی در سبک های مختلفی طراحی و ساخته می شوند. مبل شما فقط می تواند یک مبل سه نفره برای جلوی میز ناهار خوری باشد. البته نصب دو صندلی مهمان در کنار این مبل برای شما مهم است. البته اگر فضای کافی برای شما وجود داشته باشد. خرید حراج مبل راحتی سرویس مبل هفت نفره رایج ترین چیز این روزها است. معمولاً افراد برای تزئین اتاق نشیمن خود از دو مبل سه نفره و دو نفره و دو نفره یک نفره استفاده می کنند و گاهی اوقات اندازه مبل را برای دو نفر به سه نفر تغییر می دهند. سپس می توانید از مبل های L شکل که در قاب های مختلف قرار می گیرند استفاده کنید. امروزه مبل های L با سه صندلی مجزا برای سه نفر ، دو نفر و یک نفر طراحی و ساخته می شوند. با قرار دادن هر یک از این وسایل در بخشی از خانه می توانید سبکی را برای خود ایجاد کنید. در آخر می توانید از مبل های نیم دایره ای که کمی بیشتر از مبل های نشسته L نیاز به فضای بیشتری دارند استفاده کنید. توصیه می شود برای زیبایی دکوراسیون خود از مبل های نیم دایره برای سالن هایی با ارتفاع سقف بیشتر استفاده کنید.

اگر دوست داشتی این مطلب رو هم ببین:  بوت زنانه خوب از کجا بخرم؟معرفی بوت های باکیفیت زنانه

جدیدترین مبل راحتی را برای اتاق نشیمن یک خانه آپارتمانی بخرید

اگر مبل شما برای خانه های مسکونی خریداری می شود ، باید با دقت بیشتری این کار را دنبال کنید. در اولین قدم توصیه می کنیم که برای این مهم به فکر مبل چستر باشید. همانطور که می دانید دستگیره و پشت مبل راحتی جدید چستر خیلی بالا نیست ، بنابراین این مسئله مشکلی برای خانه های مسکونی که سقف کوتاه تری نسبت به ویلا دارند ایجاد نمی کند. برای خانه های مسکونی می توانید از مبل های لمسی دوزی شده با مضامین رنگ روشن استفاده کنید. همانطور که می دانید ، رنگ های تیره فضاهای کوچک را بسیار کوچکتر می کند ، بنابراین باید از تم های رنگ روشن در این جهت استفاده شود تا حال و هوای دکوراسیون داخلی خانه کمی روشن شود. همچنین می توانید خانه خود را با دسته بندی تزئین کنید. برای این دسته به یک سرویس مبل برای نه نفر نیاز دارید. اولین قدم این است که یک مبل سه نفره با مبل های تک جلوی میز تلویزیون در اتاق نشیمن قرار دهید. در مرحله بعدی می توانید از دو صندلی مخصوص مهمان با خمیر شیرینی جلوی تخت استفاده کنید ، اما اندازه آنها کوچکتر از میز زنبور عسل برای اتاق خواب شما است. در آخر ، می توانید از مبل دو نفره برای فعالیت خود استفاده کنید و یک روز آرام را برای خود فراهم کنید.

قیمت مبل راحتی

در ادامه این مقاله از وبسایت پلاتیوم به بررسی جدیدترین مبل های راحتی خواهیم پرداخت و بهترین گزینه های خرید مبل راحتی را به شما معرفی خواهیم کرد.

اگر دوست داشتی این مطلب رو هم ببین:  ساعت مچی مرانه چه‌مدلی بخرم؟ راهنمای خرید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.