طراحی احتمالی سامسونگ گلکسی S10

سامسونگ در این هفته در SDC18 از طراحی های نمایشگر اینفینی Infinity designs خود رونمایی کرد. در گوشی های آینده سامسونگ قرار است از این طراحی ها استفاده شود. همانند گوشی تاشو سامسونگ که از طراحی فلکس استفاده شده بود امیدواریم گلکسی S10 از طراحی اینفینیتی بهره ببرد.

طراحی های مختلف نمایشگر سامسونگ

سامسونگ در کنفرانس توسعه دهندگان خود چهار نمونه از طراحی های متفاوت از سری اینفینیتی را به نمایش گذاشت. این شرکت نام های سری اینفینیتی را U  ، V  ، O  و New Infinity نام گذاری کرده است. به این ترتیب که سری های U  و V  هر دو دارای ناچ بالای با دو شکل متفاوت هستند. طراحی سوم که بیشتر از آن دوی قبلی توجه همگان را جلب کرد سوراخی در صفحه نمایش بود که هیچ قابی به دور آن نبود. دوربین جلو می تواند در این قسمت قرار بگیرد و مابقی نمایشگر می تواند بعنوان صفحه نمایش استفاده شود.

Samsung Infinity Displays

و اما طراحی آخر که به new Infinity معروف است هیچ ناچ یا سوراخی ندارد که احتمال اینکه گلکسی S10 و گلکسی S10+ از این طراحی بهره ببرند کم است. با این حال مشخص است که آرزوی داشتن یک گوشی با نمایشگری تمام صفحه هنوز یک سال دیگر باید صبر کند، چرا که هنوز تکنولوژی اینکار هنوز آماده نیست. البته این مسئله به معنای این نیست که که گوشی گلکسی S10 داری یک ناچ بالای نمایشگر خواهد بود بلکه بهترین چیزی خواهد بود که نزدیک به یک نمایشگر تمام صفحه است.مانند تصویر زیر :

S10 Infinity

از دیگر امکانات احتمالی گلکسی S10 حذف سنسورفعلی اثر انگشت و قرار دادن آن زیر صفحه نمایشگر است. علاوه بر این شایعه شده است که دوربین عقب galaxy S10+ یک دوربین سه گانه است، در حالی که یک پردازنده 7 نانومتری در تمام مدل های این گوشی قرار می گیرد. در ضمن به امید جلب رضایت مشتریان، این گوشی در شش رنگ مختلف عرضه می شود.

یکی از افراد معتبر در توییتر که اکثر اخبار را در این زمینه افشاء می کند می گوید : “تکنولوژی دوربینی که به سامسونگ اجازه دهد که دوربین جلو را زیر صفحه نمایشگر قرار دهد هنوز نابالغ است به طوری که نور کافی به سنسور دوربین نمی رسد. در نتیجه، سلفی ها تاریک و غیر شفاف خواهند شد”.

تصویر مفهومی گلکسی A8s که از نمایشگر Infinity O استفاده شده است.

جمع بندی

مطمعنا طراحی نهایی گوشی های هوشمند هیچ یک از این مشکلات را نخواهد داشت. اپل به تکنولوژی نمایشگر تمام صفحه بسیار نزدیک شده است، اما ناچ بالای گوشی های آیفون X  ، XS  و XR  هنوز وجود دارد چرا که تکنولوژی کنونی اجازه نمی دهد تمام امکانات درون ناچ مانند دوربین جلو و سنسور های دیگر زیر نمایشگر قرار بگیرند.

به هر حال شایعات چه درست یا نادرست، به یقین همه این طراحی ها و امکانات در محصولات آینده سامسونگ به حقیقت می پیوندند و شما قطعا اولین نفری خواهید بود که این خبر ها را در پلاتیوم مطالعه می کنید.

منبع BGR PHONEARENA TECHNOBEZZ

یه دیدگاه برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.