تکنولوژی خیره کننده شرکت سونی موسوم به برنامه تی(program T)

سونی این غول تکنولوژی ژاپنی ثابت کرده است در بخش های زیادی از صنعت رو به پیشرفت تکنولوژی حرف های زیادی برای گفتن دارد. همین اواخر بود که سونی در (SXSW) از تکنولوژی جدیدی صحبت به میان آورد به نام برنامه تی (program T).

برنامه تی یک پروژکتور تعاملی است که با استفاده از لمس برای کنترل تصاویری که روی یک میز یا روی اجسام قرار گرفته اند استفاده می شود.

تکنولوژی های حساس سونی برای تشخیص حرکت، ارتفاع، میزان فشار و زاویه انگشتان چندین کاربر به کمک این برنامه آمده تا برنامه تی بتواند حرکات را تشخیص داده و آنها را به عنوان تصاویر برای تعامل بصری جدید طراحی کند.

تصور کنید یک کپی از ماجراهای آلیس در سرزمین عجایب روی میز قرار دهید و سپس بتوانید شخصیت ها را از صفحه بیرون بکشید. یا انگشت خود را در امتداد یک سطح چوبی ساده قرار دهید و آن را به یک پیانو پاسخگو از نور تبدیل کنید. یک نسخه ی نمایشی از T حتی بلوک های از چوب سفید رنگ را می گیرد و میز را به یک مدل مقیاس کوچگ یک خانه تبدیل می کند. شما به کمک بلوک های استوانه ای از جنس پلاستیک یک قطعه ای از سمفونی بتهوون را اجرا میکنید. تنها با استفاده از نور تابیده شده از یک پروژکتور.

آلیس در سرزمین عجایب اینبار در سرزمین سونی.
درک جدیدی از معماری با برنامه تی(program T).
T مکان و نوع حرکت را درک میکند.

T شکل ها و موقعیت های اشیا را در زمان واقعی به رسمیت می شناسد، به طوری که کاربران می توانند تصاویر را که بر روی اشیا قرار گرفته اند لمس کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...