در یوتیوب فیلم و سریال رایگان تماشا کنید

56

هم اکنون شما می توانید در یوتیوب در قسمت Movies & Shows به تماشای فیلم و سریال بپردازید. البته انتظار نداشته باشید که فیلم ها و سریال های مطرح سال 2018 را در این قسمت ببینید، حتی باید تعدادی تبلیغات را هم در حال تماشای آن ها تحمل کنید.

همچنان، این ویژگی جدید خیلی هم بد نیست چرا که کالکشن یوتیوب شامل فیلم های کلاسیک قدیمی مثل مجموعه فیلم های راکی، ترمیناتور و تعداد بسیاری دیگر است. مجموعا تا الان حدود 100 کالکشن در یوتیوب اضافه شده است. فعلا در حد پر کردن اوقات بعد از ظهرهای خسته کننده می توانید روی این فیلم ها حساب کنید. چرا که به شخصه گاهی وقت ها دوست دارم دوباره سری به فیلم های قدیمی بزنم و از دیدنشان لذت ببرم.

تماشای فیلم رایگان در یوتیوب

یوتیوب چند وقتی است که به فروش فیلم و سریال های برتر می پردازد، و اولین باری است که شاهد این مجموعه فیلم های رایگان در یوتیوب هستیم، البته طبق گفته مدیر محصولات این شرکت Rohit Dhawan :

ما بنا بر خواسته های کاربران این فرصت را دیدیم که علاوه بر فیلم های پولی آیا میتوانیم بخشی اضافه کنیم که همراه با تبلیغات فیلم هایی به صورت رایگان نیز در یوتیوب قرار دهیم؟ این فرصتی نیز برای تبلیغ دهنگان فراهم می کند.

تماشای فیلم رایگان در یوتیوب

متاسفانه به نظر می رسد که این محتوا محدود به مناطق خاص شده اند. ما تنها از طریق اتصال به vpn آمریکا توانستیم به این بخش دسترسی پیدا کنیم. مشخص نیس که چه مناطقی می توانند به این بخش دسترسی پیدا کنند چرا که ممکن است بنا به زبان و فرهنگ مناطق این بخش سیاست گذاری شده باشد.

مدیر بخش محصولات یوتیوب قول داده است که به تعداد فیلم ها و سریال ها به مرور اضافه بکند.

منبع neowin

یه دیدگاه برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.