سه ویژگی برتر گلکسی S10 چه خواهد بود؟

سامسونگ گلکسی S10 بالاخره تغییراتی را در خود خواهد داشت که کاربران را ترغیب به خرید آن می کند. سال گذشته شاهد بازار ضعیف گلکسی +S9 بودیم چرا که این مدل نتوانسته بود تکنولوژی خاص و شگفت آوری را به همراه خود بیاورد. اما خب سال 2109، می تواند سال سامسونگ گلکسی S10 باشد. بنابراین، در اینجا به سه تا از ویژگی های مهم گلکسی S10 اشاره می کنیم که می تواند دوباره سری S را بر سر زبان ها بیاندازد و به سامسونگ، غول تکنولوژی کره، جان تازه ای ببخشد.

سامسونگ گلکسی S10

1) سنسور تشخیص اثر انگشت اولتراسونیک

ویژگی ای که در سه سال گذشته همیشه در مورد سری S شایعه شده است، ساخت سنسور تشخیص اثر انگشت زیر صفحه نمایشگر بوده است. به نظر می رسد سال جدید میلادی شاهد به حقیقت پیوستن این تکنولوژی در گوشی گلکسی S10 باشیم.

تا به حال دو رسانه کره ای این خبر را تایید کرده اند. در گزارشی لیستی از تامین کنندگان اصلی سامسونگ برای این سنسور آمده است و بر اساس همین گزارش ها همه ما می توانیم مطمئن باشیم که گلکسی S10 قطعا دارای سنسور تشخیص اثر انگشت در زیر صفحه نمایشگر خواهد بود.

در ضمن، هر یک از این سنسورهای 15 دلار پای سامسونگ آب می خورد.

سامسونگ گلکسی S10

2) نمایشگر جدید تقریبا تمام صفحه Infinity-O

در یکی از خبرهای قبلی با عنوان طراحی احتمالی سامسونگ گلکسی S10 در مورد سه طرح پنل نمایشگر سامسونگ با عنوان های Infinity-O، Infinity-V و Infinity-U صحبت کریم. سامسونگ که به صورت جهانی نمایشگر تولید می کند، قصد دارد نسل بعدی پنل های نمایشگر خود را برای Galaxy S10 با عنوان dubbed ‘M9’ معرفی کند. به این معنی که حاشیه بالا و پایین گوشی بسیار کم شده و جای سنسورها و دوربین جلو به سمت منتقل می شود.

سامسونگ گلکسی S10

3) سنسورهای دوربین Time Of Flight :

یکی از گزارشات هفته اخیر کره جنوبی در مورد تکنولوژی Time Of Flight سنسورهای دوربین می گوید. بر اساس این گزارش، این سنسورها در دوربین های عقب و جلو گوشی گلکسی S10 قرار می گیرند. دوربین های ToF زمان رسیدن نور به شیء مورد نظر را اندازه گیری می کنند و فاصله بین سنسور و شیء را مشخص می کنند.

وجود این سنسورها در دوربین عقب گلکسی S10 به گجت های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده کمک می کنند. همچنین در دوربین جلو به تشخیص سه بعدی چهره کمک زیادی خواهند کرد که پیشرفته‌تر از تکنولوژی عمق واقعی –True Depth–  گوشی های اپل است. البته چون تا به حال تنها یک منبع خبری به تکنولوژی ToF اشاره کرده است توصیه می کنیم که از نتیجه گیری های قاطعانه در مورد این تکنولوژی خاص خودداری کنید.

نظر شما چیست؟ خوشحال می شویم نظر خودتان را در این زیر برایمان بنویسید. ما شما را از آخرین اخبار روز آگاه می کنیم.

 

منبع wccftech

یه دیدگاه برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.