رونمایی از قابلیت Close Friends استوری در اینستاگرام

رونمایی از قابلیت Close Friends استوری در اینستاگرام

اینستاگرام در آخرین آپدیت خود امکان اشتراک گذاری استوری با دوستان نزدیک “Close Friends” رونمایی کرد. از امروز شما می توانید با ساخت لیستی از افراد در استوری اینستاگرام فقط استوری های خود را با دوستان نزدیک به اشتراک بگذارید و دیگران قادر به مشاهده استوری های شما نخواند بود.

استوری اینستاگرام در جهت اشتراک گذاری لحظه ها و ابزار احساسات روز مره کاربران به وجود آمد اما درحال حاظر اینستاگرام به یک شبکه اجتماعی بزرگ تبدیل شده و ممکن است گاهی اوقات آنچه شما به اشتراک میگذارید برای همه مناسب  نباشد.

با قابلیت دوستان نزدیک اینستاگرام ، شما قادر خواهید بود تا لحظه های شخصی تری را با گروه کوچکتری که خودتان انتخاب می کنید به اشتراک بگذارید.

برای اضافه کردن افراد به لیست خود، به پروفایل اینستاگرام خود بروید و روی “Close Friends” در منوی سمت راست کلیک کنید.

فقط شما قادر خواهید بود تا لیست دوستان نزدیک خود را انتخاب کنید و هیچکس نمی تواند لیست دوستان نزدیک شما را مشاهده کند و یا برای اضافه شدن به Close Friends شما درخواستی ارسال کند، پس شما می توانید با خیالت راحت لیست خود را بسازید.

هنگامی که می خواهید استوری به اشتراک بگذارید گزینه ای برای اشتراک گذاری استوری خود با دوستان نزدیک خواهید داشت.

رونمایی از قابلیت Close Friends استوری در اینستاگرام

اگر شما کسی را در لیست استوری خود قرار داده باشید هنگام مشاهده استوری شما علامت سبز رنگی را در گوشه سمت راست استوری مشاهده خواهد کرد. آن ها همچنین نوار سبز رنگی را به دور عکس پروفایل شما مشاهده خواهند کرد.

قابلیت دوستان نزدیک اینستاگرام از امروز در آخرین نسخه های اندروید و آی او اس اینستاگرام در دسترس خواهد بود.

منبع Instagram-Press

یه دیدگاه برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.