راه اندازی ویژگی “پیشنهادات سفارشی” گوگل مپ برای IOS

ویژگی جدید پیشنهادات سفارشی برای گوگل مپ

در کنفرانس توسعه گوگل در اوایل سال جاری، این شرکت مجموعه ای از ویژگی های اپلیکیشن گوگل مپ را به کاربران معرفی کرد که به کاربران کمک می کند که آن ها بدانند چه اتفاقاتی در اطراف درحال رخ دادن است و چه کسب و کارهایی در درحال فعالیت هستند.

کاربران با نگاهی به اطراف خود می توانند از اطلاعات کسب و کارها، دریافت پیشنهادات سفارشی سازی شده، رستوران ها و مکان ها برای بازدید مطلع شوند.

در ابتدا تب “For You” در گوگل مپ برای اندروید رونمایی شد. اما امروز تمامی کاربران گوگل مپ می توانند بصورت گسترده از آن استفاده کنند. به گزارش گوگل تب “برای شما” در حال حاضر راه خود را به بیش‌ از 130 کشور باز کرده است و هم اکنون در سیستم عامل IOS نیز قابل دسترس است.

ویژگی جدید پیشنهادات سفارشی برای گوگل مپ
ویژگی جدید پیشنهادات سفارشی برای گوگل مپ

وقتی که شما به این تب مراجعه کنید تعدادی از مکان های تازه تاسیس ، رستوران های جدید، مکان ها ، فروشگاه های مورد علاقه شما و یا مکان های توصیه شده توسط گوگل که ممکن است شما به آن ها علاقمند باشید را مشاهده می کنید.

این موارد بر اساس سلیقه شخصی شما از برنامه گوگل مپ محاسبه شده و از جمله موارد و کسب و کارهایی است که شما قبلا آن ها را جستجو کرده اید.

تب “برای شما” همچنین می تواند به شما هنگام برنامه ریزی برای سفر کمک کند و قبل از اینکه مسافرت خود را به پایان برسانید، مکان هایی را که هنوز بازدید نکرده اید را به شما پیشنهاد می دهد. برای دریافت توصیه های بهتر در گوگل مپ می توانید کسب و کارها و علاقمندی های خود را به گوگل معرفی کنید تا پیشنهاد های بهتری را دریافت کنید.

 

در ماه اکتبر، Google Maps دکمه «Follow» را برای دنبال کردن کسب و کارها راه اندازی کرد و ماه گذشته یک ویژگی جدید به نام «Google My Business» را برای صاحبان کسب و کار ایجاد کرد تا بتوانند محتوای منتشر شده آنها را به پروفایل کسب و کار خود در گوگل متصل کنند.

 

منبع Google Blog

یه دیدگاه برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.