نمایشگر هوشمند KitchenAid مجهز به دستیار گوگل

نمایشگر هوشمند KitchenAid مجهز به دستیار گوگل

تا به حال برای شما پیش آمده است که بخواهید غذای جدیدی درست کنید اما بلد نباشید. کتاب های آشپزی هم که سرشار ار ابهام هستند اما نگران نباشید تکنولوژی به کمک شما آمده است.
دستیار های هوشمندی با صفحه نمایش لمسی و مقاوم در برابر آب به یاری شما آمده‌اند تا لذت آشپزی در شما ایجاد کنند.این دستگاه ها با مجهز شدن به دستیار هوشمند گوگل کار را برای شما به راحترین شکل ممکن در می آورد.

این صفحه نمایش با استفاده از Android Things، سیستم عامل کاهش یافته گوگل یک ابزارهای خانگی هوشمند عالی است. این صفحه نمایش برای هر دستگاه هوشمند دیگر که از Google Assistant و Android Things استفاده می کند، یک  یار کمکی محسوب می‌شود، بنابراین انتظار می رود که مجموعه ای از ویژگی های مشابه مانند Lenovo Smart Display، JBL Link View و LG WK9 باشد.

صلاحیت کلی نمایشگر های هوشمند با Google Assistant برای نمایشگر هوشمند KitchenAid خوب است. Google به خوبی به سوال های شما واکنش نشان می دهد، و پاسخ های دست را برای شما جمع آوری میکند کنترل این دستگاه هوشمند خانگی با صدای خود و با لمس بصری بسیار خوب است و می‌توانید با استفاده از آن آشپزخانه خود را کاملا کنترل کنید.

منبع CNET

یه دیدگاه برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.