نسخه 1 ترابایتی سامسونگ گلکسی اس 10

مشخصات سامسونگ گلکسی s10

اخیرا توسط شخص ناشناسی در مورد سامسونگ گلکسی S10 اطلاعاتی فاش شده است که نشان می دهد این گوشی در سه سایز مختلف ارائه می شود. این در حالی است که طبق این اطلاعات مدل 5.8 اینچی سامسونگ S10 قرار نیست پسوند “lite” را در ادامه خود داشته باشد.
در عوض، قرار است کوچکترین نسخه سامسونگ گلکسی S10 باشد که قرار است همان سخت افزار و حافظه مدل های بزرگ تر را داشته باشد. در مورد نسخه سامسونگ S10 پلاس نیز گفته شده که دارای حافظه رم 12 گیگابایتی و ظرفیت ذخیره سازی 1 ترابایتی است.
نسخه 6.4 اینچی سامسونگ S10 پلاس دارای 3 دوربین در پشت و 2 دوربین در جلو خواهد بود. مدل های دیگر دارای یک دوربین جلو هستند. نسخه 6.1 اینچی سامسونگ گلکسی S10 نیز دوربین سه گانه در پشت دارد. نسخه 5.8 اینچی 2 دوربین در پشت خود خواهد داشت.

مشخصات سامسونگ گلکسی s10
مشخصات سامسونگ گلکسی s10

سامسونگ گلکسی S10 در 3 رنگ مشکی، سفید ( شبیه به رنگ مروارید) و سبز عرضه می شود. بعضی از مدل های این گوشی در رنگ های دیگر نیز عرضه می شوند (به عنوان مثال آبی و زرد).

همه مدل های سامسونگ گلکسی S10 با طراحی جدید One UI ارائه می شوند و دارای جک 3.5 میلی متری هدفون نیز هستند. تاریخ عرضه 17 اسفند(بعد از معرفی در تاریخ 1 اسفند) است.

منبع GSMARENA

یه دیدگاه برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.