هر آنچه لازم است در مورد صفحه نمایش infinity-O بدانید

  • 15 بهمن 1397
  • 0 نظر
  • vahidparsa

صفحه نمایش اینفینیتی-او (Infinity-o)، صفحه نمایش عمدتا بدون حاشیه است که برای اولین بار در Galaxy S8 و S8 + معرفی شد.

این فناوری شامل حذف دکمه هوم، جابه جایی حسگر اثر انگشت به پشت گوشی و همچنین گسترده‌تر کردن گوشی از چهار طرف تا حد ممکن است. این صفحه نمایش‌ها تأثیر فوق العاده ای در فروش گلکسی اس 8 داشت و حالا ممکن است سامسونگ قصد استفاده از آن را در گوشی‌های رده متوسط برتر خود داشته باشد.

طبق شایعات منتشر شده، سامسونگ در نظر دارد از صفحه نمایش Infinity در گوشی‌های میان رده برتر نیز استفاده کند.

تفاوت صفحه نمایش infinity-O

در صفحه اینفینیتی O دیگر خبری از حاشیه‌ها برای اشغال صفحه نمایش وجود ندارد و شما یک صفحه نمایش یکدست را مشاهده خواهید کرد فقط  یک حفره‌ی دایره‌ای‌ شکل در گوشه‌ی بالایی سمت چپش قرار گرفته است که محل تعبیه شده برای دوربین سلفی است.

هر آنچه لازم است در مورد صفحه نمایش infinity-O بدانید

هر آنچه لازم است در مورد صفحه نمایش infinity-O بدانید

در کنار این موارد، هنوز محل استقرار بلندگو و حسگرهای جلویی آن، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. برخی از این حسگرها (مثل حسگر اثر انگشت)احتمالا به زیر پشت دستگاه منتقل شوند. در ضمن اخیرا شایعه شده است که احتمال دارد نمایشگر گلکسی S10 دارای فناوری ویژه‌ای نظیر القای استخوانی برای انتقال صدا باشد.

گوشی های هوشمند مجهز به صفحه نمایش infinity-O

سامسونگ اولین شرکتی بود که با معرفی رسمی گلکسی A8s خبر از آن داد که قرار است برای این محصول خود از چنین صفحه نمایش جذابی استفاده کند. مدتی طول نکشید که هوآوی نیز خبر استفاده از صفحه نمایش اینفینیتی O برای محصول جدید خود را داد و بعد از آن با انتشار تصویر عجیبی از گوشی هوشمندی با چنین صفحه نمایشی در دست یک شهروند چینی شک ها را به سمت شرکت چینی هوآوی کشاند.

هوآوی nova 4 مجهز به صفحه نمایش infinity-O

هوآوی nova 4 مجهز به صفحه نمایش infinity-O

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه