محدودیت سرعت در گوگل مپ اضافه می شود

0

نقشه گوگل و ویز در ظاهر شبیه هم هستند اما با توجه به سرویس هایی که گوگل ارائه می دهد، هنوز خیلی تفاوت ها دارند.

اینکه ببینیم این دو برنامه از تجربیات یکدیگر استفاده کنند خیلی خوب است. مخصوصا از زمانی که مردم در این مورد خیلی شکایت داشته اند. ما منظورمان نبودن هشدارهای محدودیت سرعت در گوگل مپ است – یکی از ویژگی های اساسی ویز که که مردم خواستار اضافه شدن آن در نقشه گوگل بوده اند سرانجام می توانیم از آن در نقشه گوگل استفاده کنیم ( در بعضی مناطق ).

از ماه ژانویه 2017 ویژگی محدودیت سرعت در نقشه گوگل در بعضی مناطق کالیفرنیا و برزیل قابل استفاده بوده است. اکنون، ظاهرا گوگل آماده است تا آن را در اختیار طیف وسیع تری از کاربران قرار دهد. از یک طرف، این منطقی است که گوگل سعی می کند این دو سرویس را متفاوت نگه دارد – چرا که آنها در مسیرهای متفاوتی قدم برداشته اند و بهتر هستند. در حالی که ویز یک تجربه مبتنی بر راننده است، نقشه گوگل بیشتر برای کشف و جست و جوی مکان ها ساخته شده است. اما بالاخره این ویژگی محدودیت سرعت است که همه ما آن را می شناسیم و دوستش داریم.

طبق گفته سایت پلیس اندروید، قابلیت هشدار محدودیت سرعت هم اکنون برای کاربران نیویورک، مینه سوتا و لس آنجلس نیز قابل دسترس است. با در نظر گرفتن فاصله این شهرها نسبت به یکدیگر، این آپدیت احتمالا یک آپدیت محدود به مناطق خاص نیست، بلکه بیشتر یه تغییر سمت سروری است که گوگل تصمیم گرفته است فعلا آن را در آمریکا فعال کند. البته تقریبا مثل همه قابلیت های جدید محصولات گوگل باید کمی صبر کنید تا این قابلیت در کشور شما نیز فعال شود ( گرچه ویز سال ها این را داشته است).

اگر دوست داشتی این مطلب رو هم ببین:  گوگل مپ مسیریاب سخنگوی ویز را امتحان می کند!
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
منبع Phone Arena
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.