تلگرام TON مبتنی بر بلاکچین به زودی منتشر خواهد شد!

0

پیام رسان محبوب تلگرام قصد دارد تا در اوایل ماه مارس (اسفند) 2019 اپلیکیشن توکن پلتفرم شبکه باز تلگرام TON Telegram Open Network مبنتی بر تکنولوژی بلاکچین خود را منتشر کند.

این خبر به نقل از Cointelegraph توسط منبع نزدیک به پاول دورف موسس و مدیر عامل شرکت تلگرام در 23 ژانویه منتشر شد. منبع Cointelegraph تاکید کرد که پاول دورف تمایلی به تعیین تاریخ مشخص برای انتشار TON نداشته و پیش بینی ماه مارس همچنان ممکن است تغییر کند.

تلگرام TON مبتنی بر بلاکچین به زودی منتشر خواهد شد!
تلگرام TON مبتنی بر بلاکچین به زودی منتشر خواهد شد!

بر اساس اخبار دیگری از رسانه های خبری روسیه، تیم پاول دورف به سرمایه گذاران گزارش داده است که 90 درصد تلگرام بلاکچین TON آماده است اما به علت “ماهیت نوآورانه توسعه این اپلیکیشن” ممکن است  انتشار آن کمی به تاخیر بیفتد. گفتنی است تلگرام، طی دو دوره پیش‌فروش خصوصی توکن، حدود ۱.۷ میلیارد دلار سرمایه به منظور توسعه پلتفرم TON جذب کرد.

همچنین جزئیات گزارشات نشان می‌دهد ، اپلیکیشن TON قصد دارد به عنوان “روش جدید مبادلات” عمل کند و ارز رمزنگاری شده‌ای به نام “گرام Gram” را معرفی خواهد کرد.

موفقیت چشمگیر پیش فروش تلگرام باعث شد که این شرکت تصمیم بگیرد که ICO عمومی را که برای سال 2018 تعیین شده بود لغو کند. با وجود شایعاتی که میلیاردر روسی و صاحب سابق تیم چلسی رومن آبراموویچ از این طرح حمایت کرد، تنها دو کارآفرین – یکی از موسسین خدمات پرداخت Qiwi، سرگئی سولونین و دیوید یعقوباشویلی، یکی از بنیانگذاران Dairy giant، تا به امروز سرمایه گذاری های خود را به طور عمومی تایید کرده اند.

 

اگر دوست داشتی این مطلب رو هم ببین:  باگ امنیتی در بخش "Download Your Data" اینستاگرام

تلگرام از تاریخ آوریل 2018 در روسیه – زادگاه دووف – مسدود شد، دلیل این محدودیت را دولت روسیه به طور رسمی “عدم رعایت پاول دورف برای به اشتراک گذاشتن کلید رمزگذاری این برنامه با مقامات مطابق با قاوانین داخلی روسیه” عنوان کرده بودند. بر اساس اطلاعات موجود در زمان فیلتر تلگرام در روسیه، حدود 10 میلیون کاربر در روسیه از این اپلیکیشن استفاده می‌کردند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
منبع Cointelegraph
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.