تلویزیون رول شدنی ال‌جی SIGNATURE OLED TV R

تلویزیون رول شدنی ال‌جی SIGNATURE OLED TV R

تلویزیون یکی از محبوب ترین گجت های دنیا است و امروزه کمتر خانه ای است که تلویزیون در آن وجود نداشته باشد. از همین رو پیشرفت ها در دنیایی تلویزیون ها توقف ناپذیر است.

در سال 2018 ال‌جی از تلویزیون رول شدنی خود رونمای کرد که اما حالا در سال 2019 ال‌جی با طرح تکمیل شده تلویزیون رول شدنی خود در نمایشگاه بززرگ “CES” نظرات زیادی را ه خود جلب کرد. ال‌جی می‌گوید این تلویزیون جدید خود را در نیمه دوم سال 2019 و با اندازه “65 اینچی” به بازار ارائه می‌دهد.

زمانی که این تلویزیون خاموش است شما فقط یک جعبه نقره‌ای براق می‌بینید. در بالای این جعبه یک درب کشوی قرار دارد. زمانی که شما تلویزیون را روشن می‌کنید این درب کشوی باز شده و یک تلویزیون 64 اینچی به آرامی در 10ثانیه از آن خارج می‌شود.

ال‌جی در این تلویزیون از قابلیت “Line Mode” استفاده کرده است که شما می‌توانید در زمان گوش دادن به موسیقی فقط یک چهارم از تلویزیون را از جعبه خارج کنید.

نکته جالب در رابطه با این تلویزیون پشتیبانی از “الکسا” درکنار “گوگل اسیستنت” است که به “WebOS” ال‌جی اضافه شده است. ال‌جی در تلویزیون‌های جدید خود از “AirPlay 2” اپل نیز پشتیبانی می‌کند.

ال‌جی در تلویزیون رول‌شدنی‌اش از نسل دوم پردازنده‌ی آلفا ۹ استفاده کرده است. همچنین اعلام کرد کیفیت تصویر این تلویزیون در‌‌مقایسه‌با نمونه‌های “OLED(اولد)” تخت هیچ تفاوتی ندارد و کاربران باید مطمئن باشند این تلویزیون ازنظر کنتراست و روشنایی و سایر ویژگی‌ها همچون نمونه‌های تخت این شرکت است.

منبع CNET

یه دیدگاه برای ما ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.